دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

آرکادی ولدوس پیانیست نامی روس در ایران روی صحنه می رود

۱۷ خرداد ۱۳۹۳
1,807 بازدید
بدون نظر

آرکادی ولدوس، پیانیست نامی جهان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود.
ولدوس که در ۱۹۷۲ در سن پترزبورگ روسیه به دنیا آمد، زیر نظر پدر و مادر خود که خواننده بودند آموزش موسیقی و تحصیل در این زمینه را آغاز کرد و از هشت سالگی به نواختن پیانو پرداخت.

او تحصیلات جدی موسیقایی خود را در کنسرواتوار سن‌پترزبورگ شروع کرد و در ادامه به کنسرواتوار مسکو زیر نظر گالینا اگیازاروف رفت. ولدوس با برخی از بزرگ‌ترین ارکسترهای مشهور جهان، از جمله ارکستر فیلارمونیک برلین، ارکستر فیلارمونیک وین، ارکستر سمفونیک سان فرانسیسکو، ارکستر نیویورک، ارکستر لندن، ارکستر فیلارمونیک روتردام، ارکستر فیلارمونیک لس‌آنجلس، ارکستر فیلارمونیک شیکاگو، ارکستر فیلارمونیک بوستون کار کرده است.
او همچنین با برخی رهبران بزرگ ارکستر دنیا مانند، زوبین مهتا، جیمز لوین، سجی‌اوزاوا، لارنس فاستر، ولادیمیر اشکنازی، دیوید زینمن، لورین مازل، میونگ چانگ و مایکل توماس فعالیت داشته و از ویژگی‌های بارز نوازندگی‌اش می‌توان به اجراهای ترکیبی او و اجرای شفاف و رسای نت‌ها اشاره کرد. این نوازنده پیانو قرار است در این اجرا قطعاتی از موتزارت، شوبرت، شومان و تعدادی دیگر از آهنگسازان نامی را اجرا کند. حضور ولدوس در ایران می‌تواند در راستای گسترش ارتباط فرهنگی ایران و دیگر کشورها بسیار مؤثر باشد.


برچسب ها

مطالب مشابه