امروز چهارشنبه , ۶ بهمن , ۱۳۹۵

برترین آهنگ های مــاه بیشتر

برترین آهنگ های هفته بیشتر

پس از سال‌ها آلبوم رسمی و مجاز «امید جهان»

1,098

بازدید

۶ام خرداد ۱۳۹۴

عکس پس از سال‌ها آلبوم رسمی و مجاز «امید جهان» 

«امید جهان» پس از سال ها دوری از بازار موسیقی مجاز کشور, با انتشار آلبومی جدید مجددا به جمع خوانندگان رسمی باز خواهد گشت.

نسل موزیک: این خواننده به زودی آلبوم رسمی خود با نام «وایسا تند نرو» را به صاحب امیتازی «ویدئو رسانه ریزموج» در کشور منتشر خواهد کرد. امید جهان طی سال های اخیر با قطعات اغلب ریتمیک و فولک جنوبی خود توانست مخاطبان زیادی را جذب کند و مجموعه در دست انتشار او هم با عنوان شادترین آلبوم سال ارائه خواهد شد. گفته می شود که فضای آلبوم وایسا تندنرو هم مثل آثار گذشته جهان، حال و هوای جنوبی دارد و بیشتر اشعار او هم فولک محلی است.

«علی عبدالمالکی» و «سعید ساشا» از جمله چهره هایی هستند که در بخش آهنگسازی و تنظیم این مجموعه حضور دارند. در سازبندی آلبوم هم از سازهای جنوبی نظیر «نی انبان» به شکل ویژه ای استفاده شده و «آرین بهاری»، «وحید بحرینی» و «مهدی مشهدی زاده» از جمله نوازندگان این آلبوم هستند.

امید جهان در اوایل دهه هشتاد با انتشار دو آلبوم رسمی «پسر جنوبی» و «پاپتی» به شکل حرفه ای وارد عرصه موسیقی شد. در سال های بعد انتشار موزیک ویدئوهای او از شبکه های ماهواره ای باعث شد تا فعالیت رسمی نداشته باشد و اخیرا مجددا به جمع خوانندگان مجاز وارد شده است.

نیمه دوم خردادماه از سوی دست اندرکاران آلبوم امید جهان به عنوان زمان انتشار اثر معرفی شده است.

 

برچسب هاکد آمار
برای ورود به کانال تلگرام ^^^نسل موزیک^^^ کلیک کنید