دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

انجیر خون را رقیق و شفاف می کند

۲۰ اسفند ۱۳۹۱
875 بازدید
بدون نظر

انجیر چه به صورت تازه و چه به صورت آجیل طرفداران بسیاری دارد.

خیلی ها از طعم خاص آن لذت می برند اما بعضی های دیگر به خواص دارویی آن بیشتر توجه می کنند. شاید هم به این دلیل است که انجیر در بساط بسیاری از عطاری ها یافت می شود.

این باور وجود دارد که انجیر خون را رقیق می کند و باعث شفافیت آن می شود.

انجیر به دلیل ترکیبات خاصی که دارد می تواند برای رقیق و شفاف شدن خون استفاده شود. از سوی دیگر, درمان مناسبی برای بیماری های طحال نیز محسوب می شود.

البته توصیه می شود در صورت ابتلا به این نوع بیماری ها ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید و تنها پس از مشخص شدن دلیل اصلی بیماری با تایید پزشک از انجیر استفاده کنید.

باور تاثیر انجیر بر روی شوره موی سر

انجیر اثربخشی خاصی روی موها ندارد. از سوی دیگر, انجیر را نباید به هیچ وجه روی پوست صورتتان قرار دهید زیرا موجب قرمزی و زخم شدن پوست صورت می شود و حتی در مواقعی می تواند حساسیت پوستی ایجاد کند.


برچسب ها

مطالب مشابه