دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

“بنیامین بهادری” قانونی شکایت کرد؛ سایت مجبور به عقب نشینی شد

۱۲ آذر ۱۳۹۳
4,089 بازدید
بدون نظر

  

خواننده مشهور پاپ ایرانی پس از شکایت از یک سایت انتشار قطعات موسیقی که در خارج از کشور فعالیت دارد, به طور قانونی مسئولین این سایت را وادار به حذف تمامی آثارش از صفحاتشان نمود.

نسل موزیک: بنابر گزارشات رسیده بنیامین بهادری که امتیاز تمام آثار و قعطاتی که به صورت رسمی منتشر می‌کند را همزمان در خارج از کشور نیز از طریق یک شرکت رسمی خارجی ثبت می‌کند، به صورت قانونی از مسئولین یک سایت دانلود و انتشار آثار موسیقی شکایت کرد و از صبح دیروز توانست مسئولین این سایت را مجبور کند که تمام آثارش را از این سایت حذف نماید.
البته شایعه‌هایی نیز مبنی بر ممنوع‌الکار شدن برخی از چهره‌های داخلی به دلیل همکاری با این سایت به گوش می‌رسد.
گفتنی‌ست با توجه به ثبت رسمی کپی رایت آثار این خواننده در خارج از کشور به نام شرکت معتبر خارجی، این شرکت به صورت قانونی از سایت مذکور شکایت کرده و پیگیری حقوقی و قانونی آن ادامه دارد.


برچسب ها

مطالب مشابه