دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

بهترين راه جلوگیری از گرمازدگی

۲۵ خرداد ۱۳۹۲
852 بازدید
بدون نظر

براي جلوگيري از گرمازدگي از لباس هاي پنبه اي استفاده كنيد زيرا هوا از بين منافذ آن مي گذرد و عرق بدن نيز كمتر مي شود.

 

منيره آقايي پور، پزشك عمومي در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: علائم نشان دهنده گرمازدگي به شدت بعضي از علائم بستگي دارد مثل: استفراغ و تهوع، پوست رنگ پريده، گشادي مردمك چشم، آشفتگي، سردرد،توهم.

 

وي افزود: زماني كه در محيط گرم براي مدت طولاني قرار مي گيرند، بهتر است از مابعات بيشتري استفاده كنيد.

 

وي در ادامه گفت: در فصل گرما قبل از اينكه تشنه شويد آب مصرف كنيد و منتظر  تشنه شدن نباشيد و حداقل 8 تا 9 ليوان آب در روز استفاده كنيد.

 

وي عنوان كرد: بهترين راه كار براي جلوگيري از گرمازدگي استراحت در ساعات گرم روز و محدود كردن قرارگيري در معرض آفتاب است.

 

 آقايي پور توصيه كرد: افراد زمانيكه در ساعات گرم بيرون از منزل هستند از كلاه هاي نقاب دار و با لبه هاي پهن استفاده كنند و از لباس هاي روشن نرم و نازك و پنبه اي استفاده كنيد چون هم عرق بدن كمتر و هوا از بين منافذ آن مي گذرد.


برچسب ها

مطالب مشابه