بیوگرافی امیرعباس گلاب

دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

بیوگرافی امیرعباس گلاب

۱۶ فروردین ۱۳۹۷
341 بازدید
بدون نظر

 

"امیرعباس گلاب" متولد بیست و چهارم آبانماه سال هزار و سیصد و شصت و پنج (۱۳۶۵/۸/۲۴) در تهران, خواننده, ترانه سرا و آهنگساز مطرح موسیقی ایران میباشد.

وی  فعالیتش در حوزه موسیقی را از سن هفت سالگی نزد پدرش که خود در زمینه موسیقی سنتی فردی نام آشنا بود, شروع کرد و به مدت هفت سال موسیقی کلاسیک ایرانی را به طور حرفه ای فرا گرفت. سرانجام  در دوره نوجوانی نظر امیرعباس به سمت ساز گیتار و سبک پاپ و راک جلب شد.

 


او که تحصیلاتش در حوزه موسیقی بوده, دوره ای کوتاه نیز نزد استاد محمد نوری گذرانده است. اولین قطعه منتشر شده گلاب در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش (۱۳۸۶) و "فقط برو" نام داشت. شروع محبوبیت امیرعباس گلاب از سریال ستایش و ساخت قطعه ای برای تیتراژ این سریال بود که با استقبال گسترده ای روبرو شد. این موفقیت با ساخت آهنگ تیتراژ سری دوم این سریال نیز ادامه یافت. از جمله محبوب ترین قطعات منتشر شده وی میتوان به "بازم رفت", "بانو جان" و "بریم دریا" اشاره کرد.

 


امیر عباس گلاب در حال حاضر مجرد میباشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

برچسب ها

مطالب مشابه