دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جدید

بازی تانکی آنلاین جان سخت زره پوشان

صدای چرخ های تانک از خیابان ها و میدان های نبرد به گوش میرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه می رود و رعشه تمام کننده یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می دهد. شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده اید که هیچ شباهتی به بازی هایی که تاکنون انجام داده ای ندارد. این بار تانک ها شوالیه و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی, می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را از اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم میگردد.

دانلود

تقویت دندان ها و لثه ها با خوردن گوجه سبز

۲۰ خرداد ۱۳۹۲
779 بازدید
بدون نظر

کیمیاگر متخصص تغذیه گفت:  گوجه سبزی یکی از خوشمزه ترین و آبدارترین میوه هایی است که کوچک و بزرگ از تناول این میوه لذت می برند.

 

نسل موزیک – وی افزود: گوجه سبز بدن  را در مقابل عوامل عفونی مقاوم می کند، همچنین در تقویت دندانها و لثه ها بسیار مفید است.
 
وی عنوان کرد: این میوه هم موجب تقویت سیستم بدن و از طرفی زیاده روی در آن موجب حالت تهوع و سر درد و نفخ معده نیز می شود.
 
وی اظهار داشت: بسیاری از پزشکان و کارشناسان تغذیه توصیه می کنند که میوه هایی همچون گوجه سبز، خیار، پرتقال را با نمک استفاده نکنیم زیرا خاصیت میوه از بین می رود.
 
وی در ادامه گفت: در این میوه ترکیبات سودمندی وجود دارد مثل فیبر رژیمی که باعث بهبود سیستم گوارشی می شود.
 
وی در پایان اشاره کرد: گوجه سبز منبع خوبی از ویتامین b,c به شمار  می رود و خاصیت دیگری که این میوه دارد باعث کاهش استرس و افسردگی، سلامت پوست و اعصاب و روان می شود.


برچسب ها

مطالب مشابه