دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

توصیه هایی برای حفظ خونسردی در هنگام رانندگی

۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
1,530 بازدید
بدون نظر

ماندن در ترافیک های طولانی یا رانندگی غیر اصولی دیگران می تواند شما را عصبی کند اما نشان دادن رفتارهای پرخاشگرایانه, فقط اوضاع را بدتر می کند.

 

– رانندگان دیگر دشمنان شما نیستند؛ رقابتی هم در کار نیست! هیچ ایرادی ندارد اگر به رانندگان دیگر راه دهید یا صبر کنید که آنها دور بزنند. عجله بیش از حد و فکر کردن به اینکه «باید زودتر به مقصد برسم» شما را کلافه می کند. فکر نکنید که همه رانندگان قانون شکن هستند یا می خواهند حق شما را زایل کنند. حفظ آرامش مهمترین نکته ای است که باید به یاد داشته باشید.

 

– وقتی در حال عصبی شدن هستید, خودتان قبل از دیگران تغییرات خلقی را تشخیص می دهید. اگر حس کردید صبرتان تمام شده یا کلافه شده اید, چند نفس عمیق بکشید و فکرتان را از موضوع ناراحت کننده منحرف کنید. اگر ترافیک شدید حوصله تان را سر برده و کم کم عصبی می شوید, رادیوی خود را روشن کنید یا به یک موسیقی آرام گوش دهید تا زمان به شکل بهتری برایتان سپری شود.

 

– حتی اگر فکر می کنید همه رانندگان شهر مقررات را رعایت نمی کنند, شما قانون را زیر پا نگذارید. با این کار احتمال تصادف را, حداقل در حالتی که خودتان مقصر باشید کاهش می دهید.

 

– اگر خطایی از رانندگان دیگر سر زد, دستتان را روی بوق نگذارید, با این کتر فقط اعصاب دیگران را به هم می ریزید. چراغ زدن مداوم هم فقط باعث می شود که راننده خودروی جلویی دست و پایش را گم کند یا عصبانی شود و جنجال شکل بگیرد. هیچ وقت داد و بیداد راه نیندازید و از کلمات رکیک استفاده نکنید چون احتمال دعوا و درگیری را افزایش می دهید.

 

– اگر در حادثه ای مقصر بودید, پیش از آنکه راننده خودروی دیگر شروع به فریاد زدن کند خطای خودتان را بپذیرید و معذرت خواهی کنید. اگر هم دیگری به شما توهین کرد, همه تلاش تان را بکنید که خونسردی تان را حفظ کنید و با لبخند و ملایمت, او را به آرامش دعوت کنید.


برچسب ها

مطالب مشابه