دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

حتما به اوقات فراغت نیاز دارید اگر…

۲۶ تیر ۱۳۹۲
692 بازدید
بدون نظر

اگر احساس کردید خیلی خسته هستید و باید استراحت کنید معطل نکنید, به خصوص اگر در یکی از سه شرایط زیر قرار گرفتید.

 

1- به صفحه کامپیوترتان زل می زنید
اگر به خودتان می آیید و می بینید چند دقیقه ای است به صفحه مانیتورتان زل زده اید و به جاده های شمال یا آخرین سفرتان فکر می کنید و اصلا نمی دانید دور و برتان چه خبر است, یعنی وقت آن رسیده چند روز مرخصی بگیرید. خیال پردازی و مرور خاطرات در سر کار به این معنی است که خسته شده اید و نیاز به تعطیلات دارید.
2- رئیس تان خودش پیشنهاد می دهد
اگر دیدید رئیس تان پیشنهاد می دهد چند روز مرخصی بگیرید, معنی اش این است که متوجه خستگی و حواس پرتی تان شده است. معلوم است که کارایی لازم را برای انجام وظایف تان ندارید وگرنه کدام رئیس را دیده اید که از این پیشنهادها بدهد؟ در این صورت از فرصت استفاده کنید و تا گاف های بیشتری نداده اید و کارتان به اخراج و این حرف ها نکشیده است, چند روز مرخصی بگیرید. بعد از تعطیلات با انرژی و تمرکز بیشتر به سر کارتان برگردید.
3- پای چشم هایتان گود افتاده باشد
کبودی دور چشم ها به دلیل گردش خون نامناسب در زیر چشم ها اتفاق می افتد. پوست این ناحیه از بدن بسیار نازک است و تغییرات ایجاد شده خود را زود نشان می دهد. کمبود خواب باعث رنگ پریدگی شده و به این ترتیب دور چشم ها گودتر و کبودتر دیده می شود. اگر جلوی آینه نمی توانید این کبودی و گودی را با کرم و… محو کنید وقت آن رسیده به فکر چند روز مرخصی و تعطیلات باشید.


برچسب ها

مطالب مشابه