دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

خبرهای تازه «فرزاد فرزین» از آلبوم جدیدش

۱۹ بهمن ۱۳۹۳
1,615 بازدید
بدون نظر

فرزاد فرزین که آخرین آلبومش «شخصی» نام داشت, جزئیات و خبرهای تازه ای از آلبوم بعدیش را در اختیار هوادارنش قرار داده است.

نسل موزیک: فرزاد فرزین درباره جزئیات آلبوم جدیدش گفت: «قطعا انتشار آلبوم من در سال ۹۳ نخواهد بود و فعلا در حال مراحل تولیدی این اثر هستیم و برنامه هایی را هم برای انتشارش در نظر گرفته ایم که به نظرم می تواند در روند ارائه بهتر این اثر مفید باشد.»
فرزین درباره زمان احتمالی انتشار آلبوم گفت: «برنامه ریزی ما برای مرداد سال بعد است ولی از همین چند ماه قبل با یک برنامه ریزی درست در حال فعالیت هستیم و قطعا با قدرت تمام برای تولید یک اثر با استانداردهای بالا تلاش می کنیم.»
این خواننده درباره همکارانش در این آلبوم نیز توضیح داد: «مهران خلیلی، روزبه بمانی، کوشان حداد، حامد و مسعود و چند چهره دیگر در آلبوم جدیدم حضورشان قطعی شده و امیرمیلاد نیکزاد هم در این اثر حضور دارد. به احتمال قریب به یقین نیز این آلبوم تحت امتیاز شرکت «هنر اول» روانه بازار خواهد شد.»
هفته های گذشته درباره اجراهای شهرستان فرزاد فرزین حاشیه هایی ایجاد شد که او فقط یک بار برای روشن شدن اذهان پاسخ کوتاهی به آن داد و بیش از آن در باد حاشیه ندمید. فرزین در این باره هم به موسیقی ما گفت: «هر هنرمند باید با کار و آثارش با جامعه طرفدارانش سخن بگوید نه حاشیه سازی و جوسازی رسانه ای.»

 


برچسب ها

مطالب مشابه