امروز دوشنبه , ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۷

برترین آهنگ های مــاه بیشتر

برترین آهنگ های هفته بیشتر

راز شگفت انگیز نهفته در تصویر این مرد! +عکس

۲۸ام آذر ۱۳۹۱

عکس راز شگفت انگیز نهفته در تصویر این مرد! +عکس

گردآوری نسل موزیک: چهره زیر کار طاقت فرسای هنرمندی به نام میگوئل ایندارا است که بیش از 138 ساعت روی این اثر زمان گذاشته و با قرار دادن بیش 2.1 میلیون نقطه جوهر در کاغذ، چهره شگفت انگیز زیر را پدید آورده است!

ولی داستانی که در پشت این تصویر وجود دارد حتی از خود این تصویر حیرت انگیز تر است.

عکس راز شگفت انگیز نهفته در تصویر این مرد! +عکس

مردی که ایندارا آن را با میلیون ها نقطه به تصویر کشیده بنیامین کایل است. شاید شما ندانید که او چه کسی است چرا که خود بنیامین نیز نمی داند چه کسی است!

در سال 2004 او را بیهوش کنار زباله های یک رستوران در جورجیا پیدا کردند که هیچ دارایی و کارت شناسایی نداشت وپوستش به شدت آفتاب سوخته و تقریبا بیناییش را از دست داده بود.

در بیمارستانی که وی را بستری کردند به ناچار حروف اول رستورانی که او را پیدا کرده بودند به روی او گذاشتند.

پزشکان دریافتند او دچار فراموشی شده است ولی مسئولان نتوانستند بفهمند واقعا او چه کسی است ، بنابراین بنیامین اولین شخص گمشده امریکا محسوب شد که حدود تقریبی منطقه اش مشخص بود ، ولی مشکل این بود که از آنجا که وی هیچ شماره شناسنامه ای نداشت زندگی اش بسیار پیچیده شد.

اثر انگشت، آزمایش DNA ، گزارش در اخبار ملی و بین مللی و ظاهر شدن در بعضی برنامه های معروف تلویزیون نیز نتوانست باعث مشخص شدن هویت وی شود.

آقای کایل بدون داشتن شماره شناسایی نه می توانست شغلی داشته باشد و نه حتی در مکان های افراد بی خانمان وی را می پذیرفتند.

تا آنکه در سال 2010 یک دانشجوی فیلم از دانشگاه فلوریدا به نام جان ویکستورم در اینترنت داستان بنیامین را خواند و او را در ناحیه جکسون ویل فلوریدا در پارک پیدا کرد در حالی که هیچ امیدی به آینده نداشت. ولی با کمک این فیلمساز جوان که مستندی را از وی تهیه کرد توانست پیام وضع و حالش را به کل دنیا برساند.

با تهیه این مستند دوباره نامش بر سر اخبار افتاد و با کمک یک گزارشگر اخبار حتی داستانش به گوش سناتورها و نمایندگان کنگره رسید و دولت در پاسخ ،مشکل هویت وی را حل کرد و به او یک شماره شناسایی داده شد که با آن صاحب رستوران به او شغلی پیشنهاد کرد و شخص دیگر نیز اتاقی در اختیارش گذاشت تا بتواند به جای پارک در آنجا زندگی کند.

عکس راز شگفت انگیز نهفته در تصویر این مرد! +عکس

عکس راز شگفت انگیز نهفته در تصویر این مرد! +عکس

عکس راز شگفت انگیز نهفته در تصویر این مرد! +عکس

برچسب ها