دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

راهکارهایی برای بهبود آسیب های روانی

۸ تیر ۱۳۹۲
979 بازدید
بدون نظر

عضو هیات علمی پژوهشکده علوم شناختی ایران گفت: داشتن رفتارها و فعالیت های هدفمند در زندگی باعث جلوگیری از بروز آسیب های روانی در افراد می شود.

 

دکتر مهدی دوایی، عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم شناختی ایران با بیان راهکارهایی برای دستیابی به سلامت روان افزود: راهکارهایی که از بروز آسیب های روانی در افراد جلوگیری می کند شش مورد است که داشتن رفتارها و فعالیتهای هدفمند همچون کار یکی از مهمترین عاملی است که سبب کاهش آسیب های روانی می شود.

 

وی با بیان اینکه تامل و ارزیابی افراد از خودشان یکی دیگر از عوامل کاهش آسیب سلامت روانی است ادامه داد: افراد باید در طول روز به ارزیابی عملکرد خود بپردازند همچنین یک زمانی را برای اوقات فراغت خود بگذارند در طول هفته به ورزش بپردازند، به طور منظم و مناسب به آیین ها و فرهنگ ها بپردازند، همچنین احساس آرامش را به دیگران منتقل کند مانند احوال پرسی کردن و تعاملات روزانه.

 

عضو هیات علمی پژوهشکده علوم شناختی ایران کار را عامل ششم جلوگیری از آسیب های روانی عنوان و بیان کرد: کار یعنی افراد بدانند که امروز رفتارهای من کدام ها هستند و کدام هدف را دنبال می کنند لذا کار الزاما درآمد و شغل نیست بلکه یک رفتار هدفدار است همچون خانم های خانه داری که در طول شبانه روز می داند چه کاری را باید انجام دهند.

 

*کار عامل اصلی بهداشت روان است
عضو هیات علمی پژوهشکده علوم شناختی ایران در ادامه کار را عامل سلامت روان دانست و گفت: براساس پژوهش های انجام شده بیش از 70 درصد از منابع اقتصادی، فرهنگی ، سیاسی و.. کشور در اختیار افرادی قرار دارد که در زندگیشان هدفی را دنبال می کنند و رفتارهایشان نیز با آن اهداف منطبق است.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران


برچسب ها

مطالب مشابه