دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

زیست شناسی که مجبور شد کرم از لبش بیرون بیاورد +عکس

۱۶ آبان ۱۳۹۲
4,585 بازدید
بدون نظر

یک زیست شناس آمریکایی به نام دکتر جاناتان الن, سر کلاس و درحال تدریس بود که برای اولین بار احساس کرد برجستگی غریبی در بافت نرم لپ و لب هایش به وجود آمده است.

 

برای همین هم به دندانپزشک خود مراجعه کرد. دندانپزشک هم او را به یک جراح دهان ارجاع داد. اما وقتی جاناتان به جراح گفت که فکر می کند درون بافت نرم لب و لپ هایش, یک کرم کوچک زندگی می کند و در این بافت ها برای خودش آزادانه حرکت می کند, جراح حرف او را باور نکرد و فقط گفت که این یک تغییر رنگ طبیعی است و او نباید آن را جدی بگیرد.

 

 

جاناتان که قانع نشده بود, تصمیم گرفت خودش با کمک همسرش دست به کار شود. او با استفاده از یک فورسپس, کرم مزاحم را از بافت دهانش بیرون کشید و آن را در یک بطری نگه داشت. همان موقع بود که متوجه شد همسایه شان یک متخصص در کرم های انگلی است. به گزارش نسل موزیک؛ آنها یک تیم تشکیل دادند و روی کرم مزاحم که در واقع یک «گانگیلونما پولکروما» بود, مطالعه کردند. حتی جاناتان یک مقاله درباره تجربه اش به عنوان میزبان یک انگل نوشته است. این انگل, فقط در حیوانات دیده می شود اما جاناتان خیلی هم در این مورد تنها نیست, او شصتمین انسان در دنیاست که میزبان این انگل شناخته شده است.

 

 

کرم گانگیلونما پولکروما چیست؟
– گانگیلونما پولکروما کرمی است که دستگاه گردش خون یا تنفس ندارد.
– این انگل بیشتر در حیواناتی مانند سگ ها, گربه ها, گوساله ها و خرگوش ها دیده شده است اما در شرایط غیربهداشتی می تواند با غذا یا آب آلوده به بدن انسان هم منتقل شود.
– طول میانگین کرم نر, 29 میلی متر و جنس ماده, 59 میلی متر است.
– شایع ترین علامت آلودگی به این کرم, حس حرکت آن در بافت اطراف دهان است.
– نشانه ها تا شش هفته بعد از آلودگی خود را نشان نمی دهند.
– این کرم معمولا زندگی خود در بدن را از مری شروع می کند, بعد به اطراف دهان می رود و تا وقتی بیرون آورده شود] همان جا می ماند. آنها می توانند تا یک سال در بدن انسان زندگی کنند.


برچسب ها

مطالب مشابه