دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

سرانجام دعوت از خواننده لس‌آنجلسی برای خواندن ترانه رسمی!

۲۵ دی ۱۳۹۳
3,029 بازدید
۳ نظر

یکی از خواننده های سرشناس لس آنجلسی, مدتی پیش در صفحه شخصی اش اعلام کرده بود که به عنوان نماینده تیم ملی هندبال ایران, ترانه رسمی بازی های جام جهانی این رشته را همراه با خوانندگانی از کشورهای دیگر به طور مشترک اجرا خواهد کرد.

نسل موزیک: در حالی که قرار است در دی ماه مسابقات جام جهانی هندبال در قطر برگزار شود انتخاب یک خواننده لس‌آنجلسی برای خواندن ترانه تیم ملی کشورمان در این بازی‌ها خبر‌ عجیبی بود.
البته خبر دعوت از این خواننده هیچ‌گاه از سوی مسولان فدراسیون هندبال ایران تایید نشد.
فدراسیون هندبال این روز‌ها وضعیت چندان پایداری ندارد و همین مساله باعث شبهاتی هم در این زمینه شده بود.
اما دیروز از سوی این خواننده اعلام شد که مسولان بازی‌های جام جهانی هندبال قطر دعوت خود را از این خواننده پس گرفته‌اند. به این ترتیب و با وجودی که ترانه این بازی‌ها با صدای این خواننده ضبط شده و حتی ویدئویش هم در سایت بازی‌ها موجود است اما این خواننده در اجرای زنده این ترانه در مراسم افتتاحیه این بازی‌ها حضور نخواهد داشت.
با توجه به اینکه اولین بار است چنین موضوعی مطرح می‌شود و کسی در داخل درباره آن اظهارنظر نکرده، باید دید این خواننده توسط چه مرجعی به عنوان خواننده تیم ایران انتخاب شده است؟ و اساسا انتخابی در کار بوده یا خیر؟

 


برچسب ها

مطالب مشابه

  • شهاب جان به درک که آهنگ تو نمیخوان مهم تویی فقط عکس های جدید بزار گلم بووووووووووس.

  • من که عاشق شهابم. اونها هم حتما تحت فشار فدراسیون ایران مجبور شدند دعوت رو پس بگیرن

    • راست میگی مارال خانم