دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

شکستن مفاصل مضر است یا مفید؟

۱ تیر ۱۳۹۲
861 بازدید
بدون نظر

امروزه بسیاری از دردهايي که در دوران جوانی به سراغ ما می آید ریشه از بی احتیاطی و باور برخی عادت های غلط مانند شکستن مفاصل است.

 

نسل موزیک؛ فرشاد غزالیان دکترای فیزیولوژی ورزشی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد و عضو کمیته توان بخشی فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه ایجاد فشار مضاعف بر انگشتان و تولید صدا به عنوان یک عادت غلط در بین افراد مختلف جامعه تبدیل شده است گفت: با ایجاد فشار یک نوع فشار هوای منفی که بین مفاصل بوده آزاد می شود که فقط باعث ایجاد یک حس خوب در فرد می شود و هیچ فایده ای ندارد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: این عمل اگر در مفاصل پشت از جمله ستون فقرات انجام شود می تواند آسیب های جدی در ناحیه ستون فقرات ایجاد کند.

 

دکتر غزالیان افزود: گاهی ممکن است در برخی افراد در هنگام با لا رفتن از پله ها در مفاصل سر و صدا همراه با درد ایجاد شود که در این مورد ممکن است به علت آرتروز مفاصل یا ساییدگی مفصل استخوان کشکک باشد که نیاز به تقویت دارد.

 

وی در پایان برای رهایی از این دردها خاطرنشان کرد: در این موارد باید با ورزش هایی که زیر نظر متخصص ورزش تجویز می شود به تقویت عضلات پرداخت.


برچسب ها

مطالب مشابه