دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جدید

بازی تانکی آنلاین جان سخت زره پوشان

صدای چرخ های تانک از خیابان ها و میدان های نبرد به گوش میرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه می رود و رعشه تمام کننده یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می دهد. شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده اید که هیچ شباهتی به بازی هایی که تاکنون انجام داده ای ندارد. این بار تانک ها شوالیه و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی, می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را از اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم میگردد.

دانلود

قبل از تاتو کردن بخوانید

۱۶ تیر ۱۳۹۲
1,288 بازدید
بدون نظر

اگر مایل به انجام تاتو هستید باید در نظر داشته باشید که این امر می تواند مشکلاتی را برای شما به وجود آورد.

 

استفاده از تاتوی چشم ، لب و ابرو مدتی است که در میان خانم ها شایع شده و این در حالی است که از مضرات آن باخبر نیستند.

 

وی ادامه داد: عده ای از این افراد به دنبال مد هستند و ممکن است مدتی بعد از انجام اینکار پشیمان شده و خواهان تغییر و یا پاک کردن تاتو باشند که انجام این امر به سختی و گاهی غیر ممکن است.

 

وی افزود: یکی از روشهای پاک کردن تاتوها لیزر است که در بیشتر مواقع این امر هم نمی تواند موفقیت آمیز باشد بنابر این بهتر است افراد قبل از انجام به تاتو خوب فکر کرده و حدالامکان از این کار صرف نظر کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: مواد رنگی قرمز و قهوه ای که برای تاتوی لب و ابرو به کار می روند می توانند در دراز مدت موجب بروز واکنشهایی از قبیل تورم قرمزی و …. در بدن شوند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران


برچسب ها

مطالب مشابه