دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

لزوم توجه مرد و زن به یکدیگر پس از تولد نوزاد

۲۰ خرداد ۱۳۹۲
793 بازدید
بدون نظر

یک روانپزشک با بیان این‌که در ۲ سال نخست پس از تولد نوزاد مشغله مادران افزایش می‌یابد، گفت: مردان برای کاهش کدورت باید تلاش کنند تا جایی که در توانشان باشد در خانه کمک کنند.

 

دکتر عارفه مبشر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌ـ منطقه خوزستان ـ با اشاره به این‌که مادران در دوران بارداری سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند، اظهارکرد: پس از تولد نوزاد نیز فشارهای روحی و جسمی بسیاری به مادر تحمیل می‌شود که به دلیل همین فشارها، عشق و علاقه‌ زن به شوهر به ظاهر کم می‌شود.

 

وی افزود: در خانواده‌های سنتی که مرد را نان‌آور خانواده می‌دانند و زن باید از نوزاد نگه‌داری کند، کمک نکردن مرد در خانه موجب احساس کدورت و ناراحتی در زن می‌شود و این حس موجب می‌شود که اندکی ارتباط زناشویی خدشه‌دار شود.

 

مبشر ادامه‌داد: در ۲ سال نخست تولد نوزاد، چنان‌چه مرد مدت زیادی در محل کار است و نمی‌تواند در خانه به همسرش کمک کند، با کلام، احساس خود را ابراز کند. صحبت و قدردانی کردن از همسر موجب آرامش وی می‌شود و می‌تواند از اختلافات دیگر جلوگیری کند.

 

این روانپزشک گفت: پیش از تولد نوزاد، عشق مادر تنها نصیب همسرش می‌شد ولی حال که این علاقه باید تقسیم شود و همچنین باتوجه به ضعف نوزاد و مدت زمانی‌که مادر لازم است صرف او کند، لذا کمتر به شوهر خود توجه می‌کند که این امر نیز موجب احساس سرخوردگی در مرد و حتی گاهی منجر به طلاق می‌شود.

 

وی ادامه‌داد: برای رفع این مشکل، همسران باید از کمترین زمان‌ها برای خلوت با یکدیگر استفاده کنند و احساسات خود را ابراز کنند. مادران نیز باوجود مشغله باید توجه به مرد را حفظ کنند تا استحکام خانواده محفوظ بماند.


برچسب ها

مطالب مشابه