امروز پنج شنبه , ۲ آذر , ۱۳۹۶

برترین آهنگ های مــاه بیشتر

برترین آهنگ های هفته بیشتر

میوه هایی با قابلیت ضد آفتابی

630

بازدید

۱۶ام خرداد ۱۳۹۲

عکس میوه هایی با قابلیت ضد آفتابی

متخصص پوست و مو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران: کلم بروکلی گیاهی خوشمزه حاوی آنتی اکسیدهای قدرتمند، آنتی هیدروکسی که مقادیر قابل توجهی از ویتامین A می باشد.

 

نسل موزیک – کلم بروکلی، کدو حلوایی میوه ای به ظاهر کم طرفدار است اما بهترین دوست برای موهای آسیب دیده و رنگ شده می باشد به خصوص موهایی که بارها و بارها رنگ و دکلره شده است.

 

وی افزود: این گیاه خوشمزه حاوی آنتی اکسیدهای قدرتمند، آنتی هیدروکسی ، اسید طبیعی موجود میوه که سلول های مرده پوست را برطرف کرده، پوست را درخشان می کند و مقادیر قابل توجهی از ویتامین A می باشد.

 

وی اذعان داشت: اسیدهای چرب موجود در این محصول جالیزی در از بین بردن چین و چروک های پوست موثر است.

 

وی خاطر نشان کرد: کدو حلوایی به دلیل داشتن مقادیر بالای بتاکارتن که اغلب در میوه ها و سبزی های نارنجی رنگ مثل هویچ، کدو حلوایی  به وفور یافت می شود و از پوست صورت در برابر اشعه ی ماورای بنفش محافظت می کند و مصرف عصاره ی آن روزانه می تواند تاثیر محافظتی کرم ضد آفتاب را افزایش دهد.

 

وی بیان کرد: این گیاه با وجود ویتامین B,C برای رشد و بهبود موهای آسیب دیده بسیار مفید و مثمر ثمر است و حتی در درمان بیماری ها و بالا بردن مهارت و توان مغز، تقویت تراکم استخوانی و به خصوص پیشگیری از سرطان ها بسیار مفيد وخوردن آن بسیار توصیه می شود.

برچسب ها