امروز دوشنبه , ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۷

برترین آهنگ های مــاه بیشتر

برترین آهنگ های هفته بیشتر

میوه هایی با قابلیت ضد آفتابی

۱۶ام خرداد ۱۳۹۲

عکس میوه هایی با قابلیت ضد آفتابی

متخصص پوست و مو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران: کلم بروکلی گیاهی خوشمزه حاوی آنتی اکسیدهای قدرتمند، آنتی هیدروکسی که مقادیر قابل توجهی از ویتامین A می باشد.

 

نسل موزیک – کلم بروکلی، کدو حلوایی میوه ای به ظاهر کم طرفدار است اما بهترین دوست برای موهای آسیب دیده و رنگ شده می باشد به خصوص موهایی که بارها و بارها رنگ و دکلره شده است.

 

وی افزود: این گیاه خوشمزه حاوی آنتی اکسیدهای قدرتمند، آنتی هیدروکسی ، اسید طبیعی موجود میوه که سلول های مرده پوست را برطرف کرده، پوست را درخشان می کند و مقادیر قابل توجهی از ویتامین A می باشد.

 

وی اذعان داشت: اسیدهای چرب موجود در این محصول جالیزی در از بین بردن چین و چروک های پوست موثر است.

 

وی خاطر نشان کرد: کدو حلوایی به دلیل داشتن مقادیر بالای بتاکارتن که اغلب در میوه ها و سبزی های نارنجی رنگ مثل هویچ، کدو حلوایی  به وفور یافت می شود و از پوست صورت در برابر اشعه ی ماورای بنفش محافظت می کند و مصرف عصاره ی آن روزانه می تواند تاثیر محافظتی کرم ضد آفتاب را افزایش دهد.

 

وی بیان کرد: این گیاه با وجود ویتامین B,C برای رشد و بهبود موهای آسیب دیده بسیار مفید و مثمر ثمر است و حتی در درمان بیماری ها و بالا بردن مهارت و توان مغز، تقویت تراکم استخوانی و به خصوص پیشگیری از سرطان ها بسیار مفيد وخوردن آن بسیار توصیه می شود.

برچسب ها