دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

چرا شوهرم میلی به رابطه جنسی ندارد؟!

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
15,750 بازدید
۲۹ نظر

مجله پزشکی مادر: آیا مردتان درخواست شما را در رختخواب رد می کند؟ نگران نباشید، به خاطر شما نیست. در اینجا 6 دلیل که ممکن است مردتان نخواهد رابطه جنسی داشته باشد را مطرح می کنیم!

 

اگر مردتان تلاش شما را برای برقراری رابطه جنسی پس می زند، احتمالا توجیه خوبی هم برای عدم علاقه اش وجود دارد. احتمالا به این دلیل است که نمی داند با حس اش درباره ی شما باید چه کار کند.

 

دراینجا چند دلیل شایع که مردان به رابطه جنسی "نه" می گویند را بیان می کنیم و می گوییم که چگونه می توانید این حالت آنها را برگردانید تا به رابطه جنسی "بله" بگویند.

 

1- از افسردگی رنج می برد.

 

به گفته دیوید مکنزی درمانگر رابطه جنسی، افسردگی شدید یکی از عوامل شایع ناتوانی جنسی در آقایان است. مردان در تمام سنین، حتی در نوجوانی، ممکن است هنگام دست و پنجه نرم کردن با این اختلال روحی ، کاهش توانایی جنسی را داشته باشند.

 

کاری که باید انجام دهید، به یاد داشته باشید که افسردگی شدید یک بیماری جسمی است نه یک ضعف شخصیتی. منابع اینترنتی فراوان و قابل دسترسی وجود دارد که که به شما و مردتان کمک می کند تا درک بهتری از افسردگی داشته باشید و بدانید که چگونه افسردگی در رابطه تان اثر می گذارد. کلید این مرحله صبر است، مخصوصا در طول مدت درمان، زیرا که داروهای ضد افسردگی بسیار موثرند ولی باعث کاهش میل جنسی می شوند. اگر مردتان متوجه شده باشد که درمانش شدیدا در میل جنسی اش تاثیر منفی گذاشته و تداخل ایجاد می کند شاید مایل باشد که با پزشک صحبت کند.

 

2- میزان هورمون تستوسترون مردتان پایین است.

 

به گفته مکنزی هنگامی که آقایان سن 40سالگی را رد می کنند، از میزان هورمون تستوسترون بدن شان کاسته می شود. اگر این کاهش هورمونی به دفعات رخ دهد کم کم از میزان این هورمون کاسته شده و این مرد قدرت لازم برای انجام عمل جنسی را از دست می دهد. گاهی اوقات در بدن آقایان افت میزان این هورمون خیلی سریع رخ می دهد. این موقعیت را اندروپاز می نامند و با علائمی نظیر از دست دادن انرژی، افسردگی و ناتوانی جنسی همراه است.

 

کاری که باید انجام دهید، کم شدن میزان هورمون تستوسترون ، یک وضعیت خاص جسمی است و توسط دکتر قابل درمان است. اگر به وضعیت همسرتان مشکوک شدید که در حال تجربه کردن حالت اندروپاز و افت هورمون تستوسترون است و علائم مشابه را دارد، به او پیشنهاد بدهید که نزد دکتر رفته و آزمایش تستوسترون بدهد تا معلوم شود آیا کاهش میل جنسی اش به این دلیل است یا خیر.

 

3- مردتان با انجام عمل جنسی مشکل دارد.

 

به گفته مکنزی موضوع اختلال در حالت نعوظ و انزال زودرس در آقایان از مشکلات شایع است و مردی که این مشکلات را تجربه کرده از برقراری ارتباط جنسی مجدد خودداری می کند و ترس از این دارد که زن مقابلش را از خودش ناامید کند و زن فکرکند که او مردانگی ندارد

 

به گفته دیوید 28 ساله و موزیسین، این موضوع برای یک مرد خیلی سخت است که نتواند عمل جنسی را در رختخواب خوب انجام دهد و از اعتماد به نفس اش می کاهد. پسرها در طول رشدشان دائم از بازیگر شدن و عمل جنسی را خوب انجام دادن با یکدیگر صحبت می کنند. این بخشی از شخصیت پسرهاست.

 

کاری که باید انجام دهید، به گفته مکنزی مطرح کردن این موضوع با زن مقابلتان خیلی سخت است ولی سعی کنید آنرا مطرح کنید. اگر این مشکل حل نشود باعث رنجش دو طرف شده و رابطه ی آنها به شکست منجر می شود.

 

به گفته دیوید به این موضوع با دلپذیری نزدیک شوید. مثلا به مردتان بگویید " می دونی که دوستت دارم دیگه مهم نیست که چی پیش میاد." از این موضوع برای مردتان یک غول نسازید که اگر درست انجام نشود روی علاقه تان نسبت به او تاثیر می گذارد و دیگر مایل به ارتباط با او نیستید.

 

4- مردتان درباره شغلش نگرانی های کاری دارد.

 

نگرانی و استرس درباره مسایل کاری، باعث از بین رفتن میل جنسی شده و مخصوصا که آنها مایل باشند بر اساس ارزش کاری که انجام می دهند، موفقیت مساوی به دست آورند. به گفته دیوید " این حالت وقتی است که من احساس می کنم هیچ جا دلم نمی خواهد بروم و میل دارم که سرم را بیخودی با کارم گرم کنم و به یک مکان منفی رفته و چنبره می زنم و به رابطه جنسی "نه" می گویم."

 

کاری که باید انجام دهید، درباره این موضوع خارج از اتاق خواب بحث کنید. به گفته دیوید درست قبل از خواب زمان مناسبی نیست که بخواهید خودتان را درگیر یک گفتگوی این چنینی بکنید و غرق در این مسائل شوید. در عوض متقابلا تصمیم بگیرید که درباره مسائل کاری او واینکه چه اتفاقاتی در زندگی کاریش می افتد در یک زمان مناسب با هم صحبت می کنید. از او بپرسید آیا در این زمانهای پر استرس او می توانید کاری برایش انجام دهید تا به او آرامش دهد. ولی حتما او را روشن کنید که مسائل کاری اش به روابط تان لطمه وارد می کند.

 

5- مردتان کاملا بی رمق است.

 

اگر مردتان بگوید که آنقدر خسته است که نمی تواند آخر شب به خلوت بیاید، واقعا بی رمق است. دیوید می گوید: " اگر کمی خسته باشم، معمولا بخاطر این کار بیدار می مانم. ولی زمانهایی هم هست که آنقدر خسته ام که با مرده فرقی ندارم و نمی توانم به خلوت بروم."

 

کاری که باید انجام دهید، این مسئله را به خود نگیرید. به گفته مکنزی 98 درصد از مردانی که وی بررسی کرده است، گفته اند که عدم علاقه به برقراری رابطه جنسی ربطی به همسرشان ندارد.

 

پی.جی با این موضوع موافق است." این موضوع که ممکن است همسرم آن را به خود بگیرد واقعا ناراحت کننده است، و من از اینکه خیلی خسته ام که نمی توانم به خلوت بروم احساس گناه می کنم. به جای آنکه شلوغ کنید و درگیری به راه بیاندازید، موقعیت را برای گفتگویی دوستانه آماده کنید و از مردتان بخواهید درباره آنچه در زندگی روزانه اش درحال رخ دادن است که باعث خستگی او و بی میلی اش به رابطه جنسی شده است، صحبت کند. ولی اگر این بی میلی او بیش از 6 هفته طول کشید، زمانش رسیده که به یک درمانگر یا دکتر متخصص مراجعه کنید.

 

6- خیلی شتابزده رفتار نکنید.

 

اگر تازه ازدواج کرده اید و همسرتان ، تقاضای شما را که به طبقه بالا بیاید و شب را با شما باشد رد می کند، سعی دارد به شما بگوید که هنوز آماده نیست تا با شما به خلوت بیاید.

 

پی.جی 29 ساله تولید کننده برنامه های اینترنتی می گوید: " مسائل عاطفی فراوانی وجود دارد که با همخوابگی دخیل است. چگونه می توانید با کسی که مدت کمی او را می شناسید رابطه تماسی اینقدر نزدیک برقرار کنید؟"

 

کاری که باید انجام دهید، سرعت رفتارتان را پایین بیاورید. این موضوع ممکن است علامتی باشد که آن مرد قبل از رابطه جنسی می خواهد به او زمان بدهید تا شما را بهتر بشناسد. پس از این تقاضای دعوت صرف نظر کنید و به یاد داشته باشید " ما مردها سوای دوست داشتن رابطه جنسی، در ورای آن نیز مسائل عاطفی را دنبال می کنیم."


برچسب ها

مطالب مشابه

 • سلام منم مثل شما هستم چهار ساله که ازدواج کردم عاشق شوهرمم ولی دارم از این بی میلی عذاب می‌کشم میگم نکنه منو دیگه دوس نداره شاید یه مشکلی دارم از نظر اون ولی از نظر دیگران هیچ مشکلی ندارم واقعا از این وضعیت خسته شدم نه اینکه رابطه بخوام فقط میخوام دلیل بی میلیش رو بدونم خودش هم اقرار میکنه میگه خودمم دارم عذاب می‌کشم ولی نمیدونم چرا حسی ندارم میگه فکر کنم مریض شدم ولی گفتن این حرفها به نظر من فقط واسه آروم کردن منه وگرنه خودش یه فکری واسه خودش میکرد. بعضی وقتها این حرف رو میزنه که آروم بشم و دیگه درخواست ازش نداشته باشم نمیدونم چکار کنم واقعا خسته شدم از خدا و از همه چی ناامید شدم

 • سلام دوستان عزیزم. من هم همه این مشکلات رو داشتم. گریه کردم هر روز. قهر کردم. جواب نمیده. فقط محبت کنید و به مردا به چشم موجودی که چیزی نمیفهمه نگاه کنید. واقعا مردا دیوانه هستند. این طوری نه دیگه گریه می کنیم نه ناراحت میشیم. دنبال اهداف خودمون باشیم.

 • منم اوضاع زندگیم خیلی خرابه یک ساله حتی اشتباهی هم دستمون به هم نخورده بچه کوچیک دارم خیلی سختمه از اولم همینجوری بود سرد و جوشی و بد اخلاق

 • سلام. شوهر من خودارضایی داره دوست نداره با من رابطه داشته باشه حالا چی بشه ۳ ماه یه بار. اونم من بهش بگم که تو مردونگی نداری یا چی…. با اینکه رابطه نداریم ولی عاشق اینه که یکسره کادو بخره. یا پول کادو را جدا بهم بده …. حتی روزهایی که دعوا میکنیم رختخوابش رو جدا میکنه از من میره یه اتاق دیگه میخوابه. خودارضایی میکنه خودم چندین دفعه با چشای خودم دیدم. حتی یه بار نشده بهم بگه اینو بپوش یا اونو بپوش یا آرایش کن یا چی. خودم اگه دوست داشتم میخرم میپوشم اگه نه برا این اصلا مهم نیست. منم خیلی ناراحتم و بی حوصله و حس هیچ کاری رو هم ندارم. من مشکلم رو چجوری درست کنم و در ضمن عاشق پسرای بچه سن هستش. بره تلگرام پی وی اونا براشون دلبری کنه. به خدا واقعا عذاب میکشم…

 • سلام ما الان یک ساله ازدواج کردیم اوایل رابطه میخواستیم برقرار کنیم ولی نمیشد من کاملا بدنم قفل میشد چند بار تکرار کردیم نشد
  از اون به بد ترس تو وجودمون رفت دیگه نمیخواست شوهرم رابطه داشته باشیم منم قبول کردم تا زمانی که بچه دار نشیم رابطه نداشته باشیم
  گفتیم ارضا بشم همین کافیه
  حالا اصلا شوهرم ارضا دوست نداره
  ماهی یکدفعه اونم چی بشه
  ولی من خیلی دوست دارم
  دکتر نمیاد بریم ولی کاملا به رابطه عاطفی مون لطمه نزده خیلی هم دوستم داره برام کادو میخره

 • سلام منم شوهرم میلی بهم نداره ..دو ساله ازدواج کردیم نه ماهشو باردار بودم الان بچم شش ماهشه با هم نزدیکی نکردیم ..دوبار بوده اونم دو دقیقه ای..انگار من اصلا آدم نیستم..هر چی میرم بوسش میکنم بهم میگم چه نیازی دارم ولی میگه از این حرفا نزن. زنهای خراب از این حرفا میزنن. منم واقعا خسته شدم. آخه زندگی ما خوب بود. روزای اول روزی ده بار نزدیکی داشتیم ولی الان دو ماه یکبار هم نداریم. چیکار کنم یعنی دوستم نداره؟

 • منم یه تازه عروسم شوهرم تک فرزنده انگار خواهر برادریم تو خونه با اینکه هر تلاشی میکنم پسم میزنه
  خانوادش خیلی بچه میخوان ازم ولی استغفرالله مگه من مریم مقدسم
  بدون رابطه چطور بچه دار بشم

 • ممکنه چیزی گفتین به غرور مردانگیش برخورده مثلا: تو توانت کمه و یا خوب نمیتونی ….
  ممکنه ظاهرتون عوض شده
  ممکنه اونطور که باید به چیزی که میخواد نمیرسه
  ممکنه ازتون به علتی غیر از رابطه، دلخور شده
  ممکنه سرزنش شنیده از شما
  و یکسری مسایل دیگه که بهتره با احتیاط بررسی کنین چون اگر صحت نداشته باشه و ایشون بفهمه که در این موارد بهش مشکوک شدین بدتر میشه مثل
  اعتیاد
  وجود خانم دیگه
  که احتمالش خیلی کمه

 • پیش روانکاو، روانشناس و مشاور رفتم همشون به چشم مشتری به آدم نگاه میکنند و کمکی از دستشون بر نمیاد
  اگه هر کدوم از خانومها یا اقایون چیزی به ذهنشون میرسه یا تجربه مشابهی دارند بگن لطفا

 • من با زنم رابطه ندارم چون بعد ازدواج جاهای جوش بدی تو صورتش پدید اومد که خیلی منو آزار میده قیافه اش زیبایی اش رو از دست داده هیچ درمانی هم جواب نداد با وجود یک بچه به ناچار به زندگی ادامه میدم و نیاز جنسیم رو چند ساله که سرکوب میکنم
  خواستم خانمها بدونند یک مرد هم برای خودش دلایلی داره

 • سلام دوستان من زندگیم خوب بود ولی یه دفعه شوهرم زده شده اصلا ماهی دوبارم رابطه نداریم چون دوتامون تک فرزندیم همه از من انتظاره بچه دارند نمیدونم چیکار کنم بعضی وقتا اینقد بهم فشار میاد که دلم میخواد خودمو بکشم???

  • علت رو کشف کنین
   ایا ظاهر شما تغییر کرده
   ایا همسرتون در رابطه به چیزی که میخواد میرسه
   ایا بهش چیزی نگفتین که از نظر مردانگیش زیر سوال بره مثلا اینکه تو قدرت جنسیت کافی نیست و یا ..
   ایا استرس خاصی بهش وارد نشده

   باهاش حرف بزنین مردا کم حرف هستن ولی حرف بزنن زود لو میرن

 • واقعا ادم خسته میشه…چیکار کنیم؟؟

 • منم مثل شمام. شوهرم اصلا منو نمیبینه انگار من همون آدم سابق نیستم نمیدونم چرا اینطور شده

 • سلام منم مثل شمام با این تفاوت که میدونم شوهرم خودارضایی رو به بودن با من ترجیح میده??

  • خیلی سخته خیلی دیده نشی

  • منم اوضاع شما رو دارم شوهرم یک ماهه بهم نزدیک نشده منم میگم رابطه داشته باشیم بهونه میاره واقعا دیگه خستم

  • خب چراااا

  • سلام منم یک سال و نیمه که عروسی کردم
   تو دوران عقد شوهرم طبعش گرم تر بود اما حالا اصلا اینطوری نیست دقیقا ماهی یکبار رابطه داریم خیلی روم فشار میاد حتی یواشکی گریه میکنم
   یا حتی غیر مستقیم هم نزدیکش میشم، اما به روی خودش نمیاره غرورم هم اجازه نمیده مستقیما ازش بخوام
   اما بازم بارها باهاش صحبت کردم اما میگه چنین چیزی نیست و منکر بی میلیش میشه …دارم کم میارم واقعا

 • منم مثل همه شما اما میدونم دیگه اخراشه دیگه نمیشه این وضع رو تحمل کرد

 • دوستان عزیز منم دقیقاً مشکل شمارو دارم با این تفاوت من اصلا درخواست رابطه را نمیدهم و منتظر میمانم تا شوهرم خودش اقدام کند. آخه مجبوریم که این کار رو بکنیم

  • سلام باید چن‌ هفته یا ماه منتظر بمانیم ….وقتیم خواست بیشتر از ۳ دقیقه طول نمیکشه.

 • منم شوهرم اصلا تابه حال درخواست رابطه نداده اصلا دو ساله ازدواج کردم ولی به زور حتی میاد تو خونه چه برسه به رابطه همیشه هم خودم پیشنهاد رابطه میدهم اما اون با هر بهونه ای رد میکنه کلا همسرم احترامم بهم نمیذاره و همیشه فحشم میده

 • خیلی دلم گرفته و ناراحتم از خودم ازسرنوشتم. منم شوهرم میلی به رابطه نداره‌. هر دفعه هم بهش میگم اما میلی نشون نمیده‌. گاهی وقتا حتی تحریکم میشه اما خودش انگار نه انگار. اخه چرا مگه من چمه. نه بدشکلم نه اندامم بده نه بیماری دارم.
  اونوقت خانوادش و همسایه هاشونم مدام از بچه دارشدن من میگن اخه چطور بگم وقتی پسرت میلی به رابطه نداره من چطوری حامله میشم.
  یه چندباری خودارضایی کردم بعدش حس و حال بدی داشتم. باخودم میگم اخه چرا مگه من شوهر ندارم چرا نباید شوهرم منو ببینه منو دوس داشته باشه. خیلی ناراحتم خیلی. یعنی خدا منو میبینه. خداهست؟ پس چرا اینقدر آزارم میده. چرا همش باید من تو تمام مسائل اونو درک کنم چرا اونم منو درک نمیکنه اونم منو نمیخواد. اگه براش ارزش ندارم چرا بهم نمیگه که از زندگیش برم بیرون. از زندگی کردن بیزارم.
  هرکس رو که میبینم خوشبخته با حسرت به زندگیش غبطه میخورم.
  کاش هیچوقت خواستگار نداشتم و هیچوقت ازدواج نمیکردم. خیلی پشیمونم.

  • منم عین توام گلم… دلم بدجور شکسته… روزی نیست گریه نکنم… ادمی که قربون صدقه من میرفت الان منتظر یه بهونست که بگه به خاطر اخلاقت بهت حسی ندارم…. حالا اگه یه ماه هم صدام در نیاد بازم هیچ حرکتی نداره…. شش ماهه خونه خودمم… وقتی هر روز گریه بود…. حتی واسه عروسی کردن هم حسی نداشت. هر چی ارایش کردم. تیپ زدم….دلبری کردم انگار واسه دیوار بود….از شب عروسی تو ذهنم چیز دیگه بود نه اینکه بعد سه ماه با اصرار جوری باهات رابطه برقرار کنه که حس یه زن پیر و بیچاره رو بهم بده که حالا که دلت میخواد بخاطر تو… والا من نیازی ندارم… الانم دارم گریه میکنم و مینویسم….نمیدونم چی به سرم اومده که عرض این سه سال از عقدم اینقد از من بیزار شده….تیپ میزنم حسودیش میشه…برام بدترین و مادربزرگونه ترین چیزا رو میخره که به چشم نیام… تا الان حتی یه بارم منو مسافرت نبرده….منو اورده یه جایی دور از خانوادم که مطمئن باشه فقط خودمو و خودش…. دلم خیلی بحال خودم میسوزه… میدونم کسی تو زندگیش نیست ولی عصبی شدم…. هر روز فاصله مون بیشتر میشه…. هر روز بحث و تحقیر شدن… چقد من بیچارم که حتی مشکلمو نمیتونم به خانوادم بگم…. فقط باید اشک بریزم و حسرت بخورم که خدایا چیکار کروم که اینجوری اذیتم میکنی

  • سلام دوستان منم ۱ سال و ۶ ماهه ازدواج کردم که از همون ابتدای ازدواجم دو سه هفته ای یکبار رابطه داشتیم
   شوهرم میلش به مسایل جنسی با من کمه اما تو اینستا یا کانالای دیگه تصاویر میبینه چه عکس چه فیلم اما با من میلش کم بود. من خدایش نه زشتم نه اندامم بده نمیدونم چرا اینجوری حالا که ۱ سال و خورده ای میگذره ماهی یا دو ماهی یه بار واقعا سختمه تو خونه من نه پول هست نه محبت نه رابطه …. من فاقد همشونم … وقتی هم با همسرم حرف میزنم همش از دوست داشتن من میگه. بهم میگه باشه همه چی درست میشه اما فردا شبش باز یادش میره باید رابطه داشته باشیم. به روش نمیارم اگه بیارمم غیر مستقیم اما باز خودشو به اون راه می زنه یه دختر کوچولو ازش دارم که هیچ وقت حاضر نیستم بخاطر میل جنسی بدون پدرش کنم یا بخوام طلاق بگیرم که آیندش خراب بشه از یه طرفم از حرف مردم که هی نگن دختره گیرش نیومده آتیشش تند بوده بخاطر یه رابطه طلاق گرفته ..به هیچ عنوانم حاضر به خیانت نیستم ۲۶ سالم میسوزمو میسازم ما هم خدایی داریم … درصمن الان دوهفتس شوهرم تو حال میخوابه من تو اتاق با دخترم اصلن نزدیکمم نمیشه. منم میگم شاید اینجوری راحت تره درصورتی که هرشب حواسم بهش هست اما اون تخت میگیره میخوابه … ای کاش شوهر من در حد خوابیدن کنار من بود رابطه نخواستم… اقبال من بهتر از این نمیشه. مشاوره هم رفتیم همه کار کردیم بازم جواب نمیده صرفا زن گرفت که رفع تکلیف کنه همین…

 • منم با شماها همدردم….دوساله عروسی کردیم.هر ده روز یبارم نداریم.هربارم بوده,من خواستم البته به زور…چیکار کنیم؟؟؟!فکرمیکنم شوهرم منو دوست نداره

 • سلام شوهر منم بامن رابطه نداره منم خود ارضایی میکنم مجبورم

  • سلام عزیزم منم باتو همدردم من از اینکه شوهرم هیچ توجهی به من نداره خسته شدم.