دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد

بازي تانکي آنلاين جان سخت زره پوشان

صداي چرخ هاي تانک از خيابان ها و ميدان هاي نبرد به گوش ميرسد. دهانه توپ تانک به سمت هدف نشانه مي رود و رعشه تمام کننده يک انفجار نويد امتياز جديدي را مي دهد. شما وارد يک بازي آنلاين جديد شده ايد که هيچ شباهتي به بازي هايي که تاکنون انجام داده اي ندارد. اين بار تانک ها شواليه و قهرمان ميدان هستند. بازي تانکي آنلاين نياز به نصب و راه اندازي ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازي, مي توانيد آن را بازي کنيد همچنين مي توانيد اين بازي را از اکانت تلگرام خود بازي کنيد.

اين بازي توسط وب سايت سرگرمي به زبان پارسي و به صورت رايگان به تمام پارسي زبانان جهان تقديم ميگردد.

دانلود

چند ترفند ساده برای تشخيص دروغگوها

۲۵ خرداد ۱۳۹۲
848 بازدید
بدون نظر

مطالعات جديد دانشمندان نشان مي دهد افرادي كه زياد با آنها ارتباط داريد و آنها را محرم خود مي دانيد 70 درصد بيشتر از سايرين به شما دروغ مي گويند.

 

نسل موزیک – باشگاه خبرنگاران؛ افرادي كه دروغ مي گويند معمولا چاق و تنبل هستند زيرا براي به دردسر نيافتن خود مجبور مي شوند دروغ بگويند.

 

اگر مي خواهيد بفهميد طرفتان دروغ مي گويد يا نه او را مورد بررسي قرار دهيد زيرا كسي كه دروغ مي گويد دست وپايش براي لحظه اي خشك و بي حركت مي شود چشمانش كمي گرد و گود مي شود اما پس از لحظاتي دوباره به حالت اوليه اش برمي گردد. بنابراين بايد زرنگ باشيد تا لحظاتي را كه ديگران به شما دروغ مي گويند به درستي شكار كنيد.
فردي كه مرتكب دروغگويي مي شود اغلب حالت دفاعي از خود نشان مي دهد و سعي دارد تا حرفش را توجيه يا اثبات كند حالت دهان او كمي غير عادي مي شود و با تيك هاي عصبي كه دارد سعي مي كنند تا واكنشي را از خودش براي شما نشان دهد تا حرفش را باور كنيد.

 

در اين صورت روان شناسان معتقدند افراد به راحتي مي توانند دروغ هاي اطرافيان نزديك خود را نسبت به سايرين يا دوستان تشخيص بدهند.


برچسب ها

مطالب مشابه