امروز پنج شنبه , ۳ خرداد , ۱۳۹۷

برترین آهنگ های مــاه بیشتر

برترین آهنگ های هفته بیشتر

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

۱۹ام فروردین ۱۳۹۷

 

"محسن ابراهیم زاده" ترانه سرا, آهنگساز و خواننده مطرح موسیقی پاپ متولد هفدهم شهریورماه سال هزار و سیصد و شصت و شش (۱۳۶۶/۶/۱۷) در تهران میباشد.

بیوگرافی مجید خراطها

۱۹ام فروردین ۱۳۹۷

 

"مجید خراطها" که طرفدارانش وی را با لقب "سلطان احساس" خطاب میکنند, ترانه سرا, آهنگساز و نوازنده ایرانی, متولد هفتم مهرماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار (۱۳۶۴/۷/۷) در تهران میباشد.

بیوگرافی امیرعباس گلاب

۱۶ام فروردین ۱۳۹۷

 

"امیرعباس گلاب" متولد بیست و چهارم آبانماه سال هزار و سیصد و شصت و پنج (۱۳۶۵/۸/۲۴) در تهران, خواننده, ترانه سرا و آهنگساز مطرح موسیقی ایران میباشد.

بیوگرافی پویا بیاتی

۱۶ام فروردین ۱۳۹۷

 

"پویا بیاتی" خواننده, ترانه سرا و آهنگساز محبوب ایرانی, متولد سوم آبانماه سال هزار و سیصد و شصت و پنج (۱۳۶۵/۸/۳) در شهرستان کنگاور از توابع استان کرمانشاه میباشد.

بیوگرافی شهاب مظفری

۱۵ام فروردین ۱۳۹۷

 

"شهاب مظفری" متولد هفتم اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و شصت و سه (۱۳۶۳/۲/۷), خواننده و آهنگساز مطرح ایرانی در موسیقی پاپ میباشد.

بیوگرافی هوروش بند (مهدی دارابی و مسعود جهانی)

۱۵ام فروردین ۱۳۹۷

 

"هوروش بند" نام یکی از محبوب ترین گروه های موسیقی ایرانی است که اعضای این گروه متشکل از "مهدی دارابی" ترانه سرا, آهنگساز و خواننده گروه, "مسعود جهانی" تنظیم کننده و "حمید فریزند" ترانه سرا و مدیر برنامه گروه میباشد.

بیوگرافی مهدی احمدوند

۱۰ام اسفند ۱۳۹۶

 

"مهدی احمدوند", خواننده, ترانه سرا, آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی پاپ, متولد بیست و نهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و هفتاد (۱۳۷۰/۱۱/۲۹) در شهر کرج میباشد.

بیوگرافی بهنام بانی

۲۳ام بهمن ۱۳۹۶

 

"بهنام بانی" زاده شهر دامغان و متولد یازدهم مهرماه سال هزار و سیصد و شصت و شش (۱۳۶۶/۷/۱۱) میباشد. او از هشت سالگی با تلاوت قرآن در صبحگاه مدرسه, بهره گیری از صدایش را شروع کرد.

بیوگرافی ماکان بند (رهام هادیان و امیر مقاره)

۸ام بهمن ۱۳۹۶

 

"ماکان بند" نام گروه موسیقی ایرانی و متشکل از دو خواننده با نام های "رهام هادیان" و "امیر مقاره" میباشد. "یاشار خسروی" آهنگساز و یکی از نوازندگان مطرح ساکسیفون, در سال ۱۳۹۵ پس از تشکیل این گروه, رهبری این گروه را بر عهده گرفت. این گروه توانست در اندک زمانی کوتاه پس از شکل گیری و با حمایت حسن اردستانی مدیر عامل شرکت آوازی نو به شهرت و محبوبیت بسیاری در بین مخاطبان موسیقی دست پیدا کند.

بیوگرافی حمید حسین زاده (حمید هیراد)

۷ام بهمن ۱۳۹۶


حمید حسین زاده دارای نام هنری "حمید هیراد" ( هیراد به معنای خوش رو و خندان) خواننده سبک موسیقی سنتی و همچنین پاپ تلفیقی میباشد. وی که زاده یکم بهمن ماه سال هزار و سیصد و هفتاد (۱/۱۱/۱۳۷۰) در روستایی با نام مُلک میان از توابع چابکسر شهرستان رودسر میباشد, از همان کودکی و از سن شش سالگی با علاقه مندی به موسیقی و خوانندگی مسیر آینده خود را مشخص کرد.