از عسل برای شیرین کردن چای تان استفاده کنید,نسل موزیک,دانلود آهنگ جدید,سایت دانلود موزیک ویدیو با لینک مستقیم,از عسل برای شیرین کردن چای تان استفاده کنید,دانلود و پخش جدیدترین آهنگ های ایرانی,دانلود آلبوم جدید,دانلود آهنگ شاد قدیمی,download music,از عسل برای شیرین کردن چای تان استفاده کنید

نسل موزیک

از عسل برای شیرین کردن چای تان استفاده کنید

5 ماه پیش
2 نظر

به گزارش باشگاه خبرنگاران: پزشکان به افراد توصیه می کنند تا به جای استفاده از قند یا شکر برای شیرین کردن چای که سبب بالا رفتن قند خون می شود از بهترین شیرین کننده برای سلامتی بدن البته به میزان کم استفاده کنند.

 

بهترین شیرین کننده برای مصرف چای، عسل طبیعی است.

 

گفتنی است عسل به علت خواص درمانی بسیار زیادی که دارد و نیز به دلیل اینکه طبیعی است و سبب بالا رفتن قند خون به میزان زیاد در یک زمان کوتاه نمی شود، بهترین انتخاب برای مصرف به همراه چای است.

 

بررسی ها نشان می دهد مصرف عسل به همراه چای باعث افزایش مقاومت بدن و مقابله با بسیاری از بیماری ها می شود، از جمله بیماری های مرتبط با دستگاه گوارش و یا بیماری ها ی پوستی .

 

پزشکان توصیه می کنند تا افراد برای شیرین نمودن چای خود از عسل البته به میزان کم استفاده کنند و از طعمی از عسل استفاده بکنند که با چای مزه خوشایندی تولید می کند زیرا عسل می تواند دارای طعم های مختلف باشد. ازجمله طعم ها ی آویشن،‌گزنه، پرتغال و غیره که هر کدام سبب می شود تا عسل خواص درمانی خاصی پیدا نماید.

برچسب ها

  • عسل با چاي خاصيت سرطاني دارد مردم را سرطاني نكنيد

    • ضمن سلام. گفته شما را تایید یا رد نمی کنیم...