نسل موزیک

بیوگرافی راهب

  عرشیا ساری اصلانی ملقب به "راهب" متولد دوم مرداد ماه سال هزار و سیصد و هشتاد و یک (۰۲ / ۰۵ / ۱۳۸۱) در شهرستان کنگاور واقع در استان کرمانشاه, خواننده و تنظیم کننده و ترانه سرای مطرح موسیقی رپ و دیس لاو ایران میباشد. او فعالیتیش را در سال ۱۳۹۷ با تنظیم آهنگ و ترانه سرایی شروع کرده و اوایل سال ۱۳۹۸ به طور رسمی خوانندگی را شروع میکند و پس از شروع فعالیت خود گروهی را نیز تشکیل میدهد و نام آن را آلون رکورد , به انگلیسی: Alone Band میگذارد که این اسم روی گروه ماندگار میشود.  

  وی در حال حاضر مجرد بود و تاکنون ازدواج نکرده است و در رشته ی معماری داخلی تحصیل میکند و در سازهای گیتار و فلود و ویالون مهارت دارد. راهب اولین قطعه ی منتشر شده اش خواب نام داشت اما تا مدت زیادی به صورت ناشناس و گمنام فعالیت میکرد تا اینکه پس از انتشار آهنگ صدا خود را به هوادارانش معرفی کرد و با آهنگ زمستون که معروف ترین آهنگ این خواننده است به شهرت و محبوبیت میان هواداران و طرفداران خود و سبک دیس لاو رسید. او تاکنون تک آهنگ های بسیاری مانند: خواب , یادگاری , حاشیه۳ , داغون , ولنتاین , کلاغ پر , صدا , هیولا , لعنت , مرگ عشق , بهشت و جهنم , زمستون , گذشت , قصه عشق , رفتی , جدایی , تولد مرگ , یادت رفت , مرگ راهب , غریبه , عذاب وجدان , توهم , اشتباه , بیمار قلبی , امشب , من و تو , هفت سین و... را منتشر کرده است.  

  راهب هیچ کانال تلگرامی و اینستاگرامی شخصی و یا خوانندگی ندارد و هر گونه کانال ایجاد شده در رابطه با این خواننده فیک میباشد. توضیحات خواننده (راهب): در حال حاضر خواننده های دیگری در سبک رپ و دیس لاو این لقب را اسکی رفته و برای خود انتخاب کرده اند که اعلام میکنم راهب اصلی بنده بوده و تنها آهنگ هایی که نام استودیو آلون رکورد (Alone Band) هستند مربوط به بنده میباشند.

برچسب ها