بیوگرافی شهاب مظفری,نسل موزیک,دانلود آهنگ جدید,سایت دانلود موزیک ویدیو با لینک مستقیم,بیوگرافی شهاب مظفری,دانلود و پخش جدیدترین آهنگ های ایرانی,دانلود آلبوم جدید,دانلود آهنگ شاد قدیمی,download music,بیوگرافی شهاب مظفری

نسل موزیک

بیوگرافی شهاب مظفری

6 ماه پیش

 

"شهاب مظفری" متولد هفتم اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و شصت و سه (۱۳۶۳/۲/۷), خواننده و آهنگساز مطرح ایرانی در موسیقی پاپ میباشد.

او که دارای قامتی بلند (۱۹۸ سانت) است, تحصیل کرده رشته کامپیوتر میباشد. مظفری فراگیری موسیقی را از دوران کودکی شروع کرد به طوری که وی در نواختن پیانو حرفه ای است و بر گیتار کلاسیک هم مسلط میباشد.

 


اولین قطعه شهاب در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت (۱۳۸۷) با نام "از وقتی رفتی" منتشر شد که مورد توجه گسترده قرار گرفت و در ادامه با انتشار قطعات احساسی فراوان توانست نظر طیف گسترده ای از مخاطبان موسیقی را به سمت خود جلب نماید. آثار شهاب مظفری عمدتا دارای فضایی آرام, عاشقانه و احساسی میباشد که به گفته خودش این فضا نمایانگر شخصیت وی نیست و صرفا سیاست کاری در ساخت آثارش میباشد. از جمله هیت ترین قطعات وی میتوان به "دلبریتو کمترش کن", "میگن که عوض شدی" و "عکس قدیمی" اشاره کرد.

 


شهاب مظفری که در حال حاضر مجرد است, یکی از صمیمی ترین و نزدیک ترین دوستان "محسن چاوشی" میباشد.

برچسب ها