دانلود آهنگ | دانلود آهنگ جدید – دانلود جدیدترین آهنگ ها

بیوگرافی هوروش بند (مهدی دارابی و مسعود جهانی)

۱۵ فروردین ۱۳۹۷
1,773 بازدید
بدون نظر

 

"هوروش بند" نام یکی از محبوب ترین گروه های موسیقی ایرانی است که اعضای این گروه متشکل از "مهدی دارابی" ترانه سرا, آهنگساز و خواننده گروه, "مسعود جهانی" تنظیم کننده و "حمید فریزند" ترانه سرا و مدیر برنامه گروه میباشد.

شروع فعالیت هوروش با انتشار قطعه "یاد تو می افتم" در بهمن سال هزار سیصد و نود و پنج (۱۳۹۵/۱۱) بود و در فاصله کمی قطعات "ماه دلم" و "به کی پز میدی" را منتشر کردند که با استقبال گسترده مخاطبین موسیقی مواجه گردید.

 


بیوگرافی مهدی دارابی
"مهدی دارابی" خواننده جوان هوروش بند که اصالتی لرستانی دارد, متولد مردادماه سال هزار و سیصد و هفتاد و دو (۱۳۷۲) در شهر تهران میباشد. وی پیش از همکاری با مسعود جهانی, تک قطعاتی مانند "نباشی", "منو دست ننداز" و "نشد" را در فضایی موسیقی منتشر کرده بود که با اقبال چندانی مواجه نشد.
او فراگیری موسیقی را با تمرین صدای خوانندگان مطرح شروع کرد و به تدریج توانست سبک خاص موسیقی خودش را پیدا کند.
مهدی دارابی در حال حاضر مجرد میباشد.

 


بیوگرافی مسعود جهانی
"مسعود جهانی" تنظیم کننده و مدیر فنی آثار هوروش بند, متولد دهم خرداد سال هزار و سیصد و شصت و شش (۱۳۶۶/۳/۱۰) و دارای اصالتی تبریزی میباشد. فرزند شهید و دانشجوی انصرافی مقطع دکترای داروسازی دانشگاه اصفهان میباشد. او که آموختن موسیقی را از سنین نوجوانی و از ۱۴ سالگی شروع کرده بود به دلیل حجم بالای کاری در فضای موسیقی ناچار به انصراف از تحصیل شد و در همان دوران نیز ازدواج کرد.
جهانی دوره فراگیری موسیقی را نزد شخصیتی هنری و همچنین تنظیم کننده ای در اصفهان گذراند اما در ادامه برای حرفه ای شدن مجبور شد شبانه روز به تلاش و تمرین بپردازد.
وی عاشق موسیقی سنتی و خواننده محبوبش علی زند وکیلی میباشد.

برچسب ها