نسل موزیک

خبرهای تازه «فرزاد فرزین» از آلبوم جدیدش

فرزاد فرزین که آخرین آلبومش «شخصی» نام داشت, جزئیات و خبرهای تازه ای از آلبوم بعدیش را در اختیار هوادارنش قرار داده است.

نسل موزیک: فرزاد فرزین درباره جزئیات آلبوم جدیدش گفت: «قطعا انتشار آلبوم من در سال ۹۳ نخواهد بود و فعلا در حال مراحل تولیدی این اثر هستیم و برنامه هایی را هم برای انتشارش در نظر گرفته ایم که به نظرم می تواند در روند ارائه بهتر این اثر مفید باشد.»
فرزین درباره زمان احتمالی انتشار آلبوم گفت: «برنامه ریزی ما برای مرداد سال بعد است ولی از همین چند ماه قبل با یک برنامه ریزی درست در حال فعالیت هستیم و قطعا با قدرت تمام برای تولید یک اثر با استانداردهای بالا تلاش می کنیم.»
این خواننده درباره همکارانش در این آلبوم نیز توضیح داد: «مهران خلیلی، روزبه بمانی، کوشان حداد، حامد و مسعود و چند چهره دیگر در آلبوم جدیدم حضورشان قطعی شده و امیرمیلاد نیکزاد هم در این اثر حضور دارد. به احتمال قریب به یقین نیز این آلبوم تحت امتیاز شرکت «هنر اول» روانه بازار خواهد شد.»
هفته های گذشته درباره اجراهای شهرستان فرزاد فرزین حاشیه هایی ایجاد شد که او فقط یک بار برای روشن شدن اذهان پاسخ کوتاهی به آن داد و بیش از آن در باد حاشیه ندمید. فرزین در این باره هم به موسیقی ما گفت: «هر هنرمند باید با کار و آثارش با جامعه طرفدارانش سخن بگوید نه حاشیه سازی و جوسازی رسانه ای.»

 

برچسب ها