زنی که قرار است با ۱۰۰ هزار مرد رابطه جنسی انجام دهد! +عکس,نسل موزیک,دانلود آهنگ جدید,سایت دانلود موزیک ویدیو با لینک مستقیم,زنی که قرار است با ۱۰۰ هزار مرد رابطه جنسی انجام دهد! +عکس,دانلود و پخش جدیدترین آهنگ های ایرانی,دانلود آلبوم جدید,دانلود آهنگ شاد قدیمی,download music,زنی که قرار است با ۱۰۰ هزار مرد رابطه جنسی انجام دهد! +عکس

نسل موزیک

زنی که قرار است با ۱۰۰ هزار مرد رابطه جنسی انجام دهد! +عکس

5 ماه پیش
6 نظر

یک زن لهستانی در اقدامی بی‌شرمانه سفری را به دور دنیا را آغاز کرده که در جریان آن قصد دارد با صد هزار مرد از تمام شهرهای جهان رابطه جنسی نامشروع برقرار کند.

 

با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی‌طرفی اثبات می‌شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌بند و باری در اروپا و آمریکا افزوده شده؛ یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌دانند و در عین حال، بی‌بند و باری را نه‌تنها در کشورهای خود که در مشرق‌زمین و دیگر کشورهای جهان ترویج می‌کنند.

 

 

در این میان، شیاطینی از جنس انس هم دیده می‌شوند که به تشدید روزافزون فساد و فحشا در خشکی و دریا همت گمارده‌اند. در تازه‌ترین این فساد‌ها، یک زن لهستانی از مدتی پیش سفر توریستی جنسی خود به دور دنیا را آغاز کرده و تصمیم گرفته است در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند.

 

جالب اینکه وی در تازه‌ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر کند!

 

وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خود را از ورشو آغاز کرده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز دارد.

 

منبع:جام نیوز

برچسب ها

  • اییییییییییییش چقد چندشم هست عقده ای خاک توسرت کنن احمقی دیگه امیدوارم بمیری

  • اشغالند خدا از روی زمین برشون داره

  • خاک بر سرش

  • این غده سرطان احتمالا حامل بیماری ایدز است که میخواهد به همه کشورها ارمغان ببرد

  • متاسفم

  • ظاهرا نذر کردند. اگر خواست ایران ومشخصا پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی بیاد لطفا اعلام کنید.