نسل موزیک

معیارهای زنان برای ازدواج در دهه‌های مختلف زندگیشان

اگر یکی از مردهای فامیل تان شکست خورده از خواستگاری برگشته, خواندن این مطلب را به او پیشنهاد کنید.

 

محققان می گویند نه شنیدن از یک زن, همیشگی نیست. از نظر آنها کافی است کمی شانس با مرد خواستگار همراه باشد و زن رویاهایش, تا 10 سال دیگر ازدواج نکند. چراکه به گفته پژوهشگران, نظر زن ها در مورد ازدواج هر ده سال یکبار زیر و رو می شود و ممکن است زنی که در دهه سوم به یک خواستگار نه گفته, ده سال بعد پشیمان شود و تصمیم بگیرد با همان مرد ازدواج کند. دیلی میل می نویسد مردها در دنیای زنان به 5 دسته تقسیم می شوند و خانم ها هر 10 سال یکبار, آرزوی ازدواج با یک گروه از این افراد را در سرشان می پرورانند. اگر هنوز هم نمی توانید چنین ادعایی را باور کنید, این مطلب را تا انتها بخوانید.

 

 

18 تا 24 سالگی
مرد باید خوش تیپ باشد
خانم ها در این سنین احساسی ترند و بیشتر به دنبال یک همدم و همفکر می گردند, اما هرگز اط اصل خوش تیپ بودن کوتاه نمی آیند. از نطر زنی که 18 تا 24 سال دارد, همسر ایده آل باید:
- موسیقی ای را که او می پسندد دوست داشته باشد.
- عاشق فیلم ها و کتاب هایی باید که او دوست دارد.
- ظاهری امروزی داشته باشد و یک سر و گردن از آنها شیک تر باشد.
اولین دلیلی که یک زن 18 تا 24 ساله را به بله گفتن ترغیب می کند, تصویر مثبت دیگران نسبت به خواستگارش است. برای دخترها در این گروه سنی, قضاوت دوستان از هر چیزی مهم تر است. آنها دوست دارند وقتی با مردی ازدواج می کنند, حیرت و حتی حسادت را در چشم دوستان شان ببینند و به آنها فخر بفروشند. بررسی ها ثابت کرده است که 47 درصد زنان 18 تا 24 ساله, دوست دارند با کسانی ازدواج کنند که دوستان شان آنها را تایید می کنند.
25 تا 34 سالگی
مرد باید همه فن حریف باشد
خانم ها در این سنین به موقعیت اجتماعی شان اهمیت می دهند و در آرزوی ازدواج با مردهای موفق و تاثیرگذار هستند. از نظر زنی که 25 تا 34 سال سن دارد, همسر ایده آل باید:
- ظاهری جذاب و اندامی متناسب داشته باشد.
- جاه طلب و بلند پرواز باشد.
- در محیط کاری اش مهره ای تاثیرگذار باشد.
زنان در این سن به کارشان به عنوان یکی از مهم ترین دارایی های زندگی شان نگاه می کنند. به همین دلیل دوست دارند با مردهایی ازدواج کنند که به پیشرفت شغلی شان کمک می کنند. گرچه زنان 25 تا 34 ساله هم دوست دارند با مردی ازدواج کنند که به خاطر ظاهر خوبش حرفی برای گفتن دارد, اما در کنار مهم دانستن تیپ و قیافه, به جایگاه اجتماعی هم اهمیت زیادی می دهند.

 

 

35 تا 44 سالگی
مرد باید خوش اخلاق باشد
محققان می گویند خانم ها در این سنین به خلق و خو اهمیت زیادی می دهند و کمتر از یک درصد خانم ها در این سنین حاضرند با مردهای بدخلق ازدواج کنند. از نظر زنی که  35 تا 44 سال دارد, همسر ایده آل باید:
- رفتار و ویژگی های شخصیتی شایسته ای داشته باشد.
- از او بزرگتر باشد.
- کوله باری از تجربه داشته باشد.
73 درصد خانم ها در این دوره سنی دوست دارند با مردی که حداقل 5 سال از آنها بزرگتر است ازدواج کنند. مردهایی که در شغل شان به جایگاه مناسبی رسیده اند, تعادل روانی دارند, موفق هستند و تجربه های زیادی دارند, جذاب ترین مردها از نظر این گروه از زنان به شمار می آیند.
45 تا 54 سالگی
مرد باید جوان باشد
خانم ها در این سنین به منطق و خرد خود می بالند و دوست دارند شریکی برای سال های میانسالی شان پیدا کنند. به همین دلیل از اینکه در جست و جوی همسر باشند هراسی ندارند. از نظر زنی که 45 تا 54 سال دارد, همسر ایده آل باید:
- درآمد بالا و وضعیت اقتصادی ایده آلی داشته باشد.
- به او احساس امنیت بدهد.
- کوچکتر از او باشد.
امنیت برای این خانم ها در این دوره مهم ترین اصل است. 95 درصد آنها می گویند به دنبال همسری می گردند که این احساس را در آنها ایجاد کند. مردی که از نظر مالی قوی باشد, می تواند تا اندازه ای به همسرش احساس امنیت بدهد. اما گذشته از این موارد, بررسی ها نشان داده که اغلب خانم ها در این محدوده سنی, دوست دارند با مردانی که تا 5 سال از آنها کوچک ترند ازدواج کنند.
بالای 55 سال
مرد باید جوک بگوید
خانم ها در این محدوده سنی به دنبال دلخوشی می گردند و دوست دارند با کسی زیر یک سقف زندگی کنند که خستگی شان را بگیرد و حال شان را خوب کند. از نظر زنی که بیشتر از 55 سال دارد, همسر ایده آل باید:
- باهوش باشد.
- ارزش هایش مشابه ارزش های او باشد.
- شوخ طبع و سرگرم کننده باشد.
حال خوب برای این گروه از خانم ها حرف اول را می زند. به همین دلیل ازدواج با مردی که احساس مشابهی با آنها دارد و با شوخ طبعی هایش خانه را شاد و سرشار از هیجان می کند, می تواند امیدی دوباره را به زندگی شان بیاورد.
گذشته از تمام این موارد, خانم ها در این محدوده سنی هنوز هم به رابطه زناشویی اهمیت می دهند و 45 درصد آنها معتقدند  چنین رابطه ای, یکی از موضوعات مهم بعد از ازدواج است.

 

https://naslemusic.com/upload/images/rlmohaw1yiqa8k7zlu0.jpg

برچسب ها