مهتاب کرامتی و علی کریمی در یک جشن متفاوت /عکس,نسل موزیک,دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک ویدیو با لینک مستقیم,مهتاب کرامتی و علی کریمی در یک جشن متفاوت /عکس,دانلود پلی لیست جدیدترین آهنگ های ایرانی,دانلود آلبوم جدید,دانلود آهنگ شاد قدیمی,download music,مهتاب کرامتی و علی کریمی در یک جشن متفاوت /عکس

نسل موزیک

مهتاب کرامتی و علی کریمی در یک جشن متفاوت /عکس

12 ماه پیش

دیشب در سینما آزادی برای کمک به یک محکوم به اعدام؛ مراسمی گلریزان به همت دست اندرکاران فیلم دهلیز و با حضور هنرمندانی نظیر...

 

مهتاب کرامتی، بهروز شعیبی، پوری بنایی و فوتبالیست پرسپولیسی علی کریمی برگزار شد.

 

 

نکته جالب اینجا بود که در قیاس استقبال وقتی علی کریمی وارد مراسم شده هجوم جمعیت به یک باره چند برابر شده در حالی که پیش از آن و به هنگام حضور مهتاب کرامنی استقبالی نسبی از مراسم صورت گرفته بود.

 

 

در این مراسم حضور هنرمندان و البته علی کریمی سبب ساز آن شد که تعداد زیادی از مخاطبان به واسطه این حضور هم که شده دستی در جیب خود کرده و برای رهایی یک محکوم به اعدام، کمک کنند. این محکوم به اعدام که یک زن است به جرم قتل غیرعمد به زندان افتاده و با رضایت ولی دم می تواند با پرداخت دیه از اعدام رهایی یاید.

 

 

به مانند دیگر مراسمی که یک پای آن سلبریتی ها یا چهره های شناخته شده عرصه های هنر و ورزش هستند در این مراسم هم بازار عکس و امضای یادگاری گرفتن پررونق بود.

 

 

اقبال به چنین مراسمی این نکته را هم در خود داشت که چهره های محبوب مخاطبان چه در هنر و چه در ورزش چه پتانسیل بالایی برای فعالیتهای خیریه هستند؛ پتانسیلی که در صورت ساماندهی درست می توان از آن برای بهبود اوضاع اقتصادی طبقات محروم استفاده کرد.

برچسب ها