یک دليل شگفت انگيز بی وفايی مردان کشف شد,نسل موزیک,دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک ویدیو با لینک مستقیم,یک دليل شگفت انگيز بی وفايی مردان کشف شد,دانلود پلی لیست جدیدترین آهنگ های ایرانی,دانلود آلبوم جدید,دانلود آهنگ شاد قدیمی,download music,یک دليل شگفت انگيز بی وفايی مردان کشف شد

نسل موزیک

یک دليل شگفت انگيز بی وفايی مردان کشف شد

1 سال پیش

يافته هاي جديد دانشمندان نشان مي دهد، مرداني که مدام در حال کارکردن هستند و وقت کمي براي استراحت مي گذارند، اغلب مردان بي وفايي هستند.

 

نسل موزیک - باشگاه خبرنگاران؛ برخي از زنان ادعا دارند که پس از گذشت مدت زمان طولاني، مردان آنها عشق و علاقه و احساساتي را که در ابتدا به آنها داشتند، از دست داده اند و زندگي براي آنها دردناک و تاثربرانگيز شده است.

 

محققان با بررسي زندگي روزمره 150 مرد، دريافتند؛ مرداني که استراحت کمي دارند و مدام در حال کارکردن هستند و بيش از 10 ساعت در روز کار مي کنند و وقت زيادي براي خانواده نمي گذارند، اغلب بي وفاتر از مرداني هستند که برنامه ريزي صحيح دارند و ساعاتشان را تنظيم مي کنند.

 

مردان به دليل ريتم مغزي متفاوتي که با زنان دارند، کار زياد و دل مشغولي آنها را بسيار درگير مي کند و نمي گذارد به فکر مسائل ديگر باشند، به همين دليل مردان بايد براي زندگي شان برنامه ريزي درست داشته باشند و وقت زيادي را به کارکردن در خارج از منزل اختصاص ندهند.

برچسب ها